tarasa prej druri dhe pushimore

Shitet nga: Npp Te Baci 10 Jan 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
punojm tarasa prej druri pushimore per oborr , mbulloja per bunar , rrethoja per oborr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim