tarasa te gjitha llojeve

Shitet nga: zeqa 10 Jan 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
punojm tarasa me porosi si dhe pushimore per oborr rrethoja etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim