tavolin buke

Shitet nga: bajram 29 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shitet tavolin e bukes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim