tavolin

Shitet nga: ymri 07 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina per oborr.Dimezioni 80×150.E punuar nga druri pak e perdorur .Mund te qmuntohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim