tavolin

Shitet nga: ymri 03 Pri 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen ngjendje tmire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim