Pikture

Shitet nga: Arton 29 Pri 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   85 EUR

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Shitet piktura zbukuruese per Shtepi dhe lokale, piktura perbehet nga 4 pjes te saj, gjatesia e ketij punimi eshte 2 Metra siq shihet edhe ne foto, per me shum informata na kontaktoni ne: 044 918 208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim