Pustava mbulesa per jastak per shtrat etj

Shitet nga: gxim 23 Mar 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
Mbulesa per per kivat per jastak dhe bishkira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim