Hulaja per femi

Shitet nga: ali 03 Mar 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lodra
hulaja esht shum e ruajtur dhe nje muaj e perdorur e ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim