Hulaja

Shitet nga: Elmi 04 Pri 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lodra
shes hulaja shum te mira dhe me qmim shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim