KENDE FEMIJESH, LODRA, TRAMBOLINA, LAVIRINTE

Shitet nga: MSA Company 25 Mar 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lodra
MSA Company prodhon lojëra me cilësi të lartë dhe me kualitet të sigurtë nga më të ndryshmet, si kënde për fëmijë dhe cdo gjë që nevojitet për një qendër rekreativ fëmijësh dhe sipas porosisë/dimensione dhe që juve ju nevojitet, vecanërisht në restorante, qëndra tregtare e kopshte për fëmijë. E vecanta për këtë vit është edhe ndërtimi I këndeve për fëmijë tek pompat dhe pushimoret e Benzinës, tek restoranti ku qytetarët ndajnë kohën që të drekojnë me familjet e tyre.

Nëse jeni të interesuar ose keni ndërmend të ndërtoni një kënd shumë të vecantë lodrash, mund të na kontaktoni përmes numrit te tel:

+38978226976, e-mail: shitje@msakompani.com, si dhe adresa e facebook; MSA Company.

Mos hezitoni të ka kontaktoni

Jeni të mirëseardhur.

Faleminderit!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim