Te gjitha 70 Euro

Shitet nga: Per femije 09 Mar 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Lodra
Shiten 3 gjerat qe shihen ne foto me qmim te volitshem.

Jane shume pak te perdorura dhe jane kualitative.

Qmimi per te gjitha 70 Euro......ndaras 25 Euro secila.

Lokacioni ; Ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim