Dhome per femije

Shitet nga: Ridvan 21 Maj 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet dhoma e fjetjes per femije.Dhoma ka dy shtrata me jogi,tavolin per kompjuter,dollap shtes per rroba.Eshte prodhim i Simpos dhe eshte shume e ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim