Shiten 2 Dhoma 150euro

Shitet nga: Leonard 19 Tet 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Siq shihen ne foto jan 2 dhoma tbukura me ngjyr njera e zez dhe tjetra e kuqe.
Te gjith ato qejan ne foto jan 150$
Jan shum te bukura per femij po ashtu dhe ngjyra praktike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim