Ulese/karrige per femije

Shitet nga: Selatin 09 Nën 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Ulese/karrige per femije, nga Gjermania, e re dhe e paperdorur d.m.th ne gjendje te rregullt sic shihet edhe ne foto.Per me shume informacione,kontaktoni ne numrin : 044172347.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim