Punojm Set per femije

Shitet nga: Taulant 20 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   20 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Veshje
Punojm me porosi set per femije, ka qeben, kapelen, shallin, dorzat dhe shputat.
ne e kryejm vetem pundore, ndersa ju e bleni materialin dhe ngjyren e saj sipas deshires suaj.
Nje set i till siq shihet ne foto kushton 30 €uro,
te interesuarit mund te na kontaktojn edhe ne viber +37745680573
Qmimin e ka fiks, ska me lir dhe me mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim