Elemente kuzhine te kualitetit te larte Gjerman ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tech Puls 12 Gsh 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Enëlarëse
Ene larese,montuese mikrovela montuese,frigorifer montues,pllak dhe furre montues,aspirator,frigorifera
thithese eketrike,komplet tengjere,thika,miksera tostera,tv 3D smart.....................
Kualitet i larte,kursim ne energji elektrike,dizain modern,perdorim afatgjate.
te gjitha elementet e kuzhines jane te reja dhe me garancion 5 vjeqar ,
na vizitoni dhe binduni,
rruga, Sejdi Sejdiu nr.12 Ferizaj 70000

email:info@tech-puls.com
www.tech-puls.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim