Enlarse e vogel

Shitet nga: mili 20 Sht 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Enëlarëse
maqina eshe shum e mire mark e mire dhe shum praktike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim