Servisi blerimi -- Makina te enve garancion 3 d..

Shitet nga: Servisi blerimi-Siemens 06 Tet 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Enëlarëse
Makina te enve te ndryshem montues - jo muntues per 12 persona dhe 6 persona te gjitha gjendje te rregullt dhe me garancion nga 3 muaj deri 12 muaj ju mirepresim.

044 323 180

per me shume foto dhe lloje tjera na vizitoni ne faqen tone ne

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Servisi-blerimi-Siemens/156685684346632?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim