Teknik e bardh

Shitet nga: Trim 21 Shk 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Enëlarëse
Teknik e bardh me shumic dhe pakic ne ferizaj
rrugen Bajram dhe gyrsel Sylejmani perball Auto Beli

Te gjithe qe jan te interesuar per Lavatriqe , Enlares , Shpored , Frigorifer etj kontaktoni ne numrat ton
044-506-496
044-657-800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim