Aparat I akullit industrial

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: frigo klima servis fercom 08 Pri 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Aparati akullit ne gjendje te mir me garancijon 1 vjet asht I madh pershitje te akullit te rumbulla per diskoteka salla darsmash nr 044227442 ferizaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim