Aparat akullore

Shitet nga: Imer 06 Mar 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Aparat akullore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim