Aparat i pulave ushitt

Shitet nga: ggdfkf 19 Pri 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet aparati I pulave I pa perdorur.asht me plin per 9pula.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim