Aparat per akull

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: frigo klima servis fercom 13 Shk 16:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Aparata per akull te gjitha llojet ferizaj nr 044 227442 044550094 aparatat jan te pordorura me garancijon prej 6 deri 12 muaj garancijon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim