Aparat per ftofjen e ujit

Shitet nga: Per friz 31 Jan 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet aparati per uj punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim