Apart per akullore

Shitet nga: Frigorifer per akullore 19 Mar 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 999 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Aparati eshte ne gjendje te rregullt eshte i ri ka kapacitet 12 litra qdo i interesun munet me provu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim