FRIZ dhe FRIGORIFER me QMIM te lir jan 3 COPA

Shitet nga: Liridon 25 Jan 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
NE GJENDJE TE RREGULLT kan kapak grritha por jan ne gjendje te MIR

njeri esht vetem FRIZ tjetri esht vetem FRIGORIFER

044271952 ose 044833377
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim