Frigorifer, karrika dhe tavolina per kafiteri

Shitet nga: Elton 11 Nën 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer gjami
Frigorifer te mbyllur
Karrika
Tavolina

Qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim