Frigorifer/Display/me ftohje dhe ngrirje

Shitet nga: Bekim 26 Gsh 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Display/frigo me ftofje dhe friz punon ne gjendje te rregullt
qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim