Frigorifer,Tavolin e bukes

Shitet nga: agron 21 Dhj 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigoriferi ne gjendje te rregullt garancion 2 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim