Frigorifer dhe tavolin pune per pizza

Shitet nga: S.salihu 15 Pri 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer dhe tavolin pune per pizza
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim