Frigorifer nga italia

Shitet nga: leotrim 14 Shk 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
frigoriferi esht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim