Frigorifer

Shitet nga: Luli 19 Maj 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet urgjent fri.........ne gjendje shumm te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim