Frigorifer

Shitet nga: ylber 17 Pri 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigorifer qe ngrin ne te gjith hapsiren, i ardhun nga gjermania qe 1 vit, asht ne rregull me te gjith funksionet qmimi 60 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim