Frigorifer

Shitet nga: Naseri 12 Maj 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Kam dy frigoriger:

Frigorifer i madh Siltal - Linea Rotonda nga Italia e kam ble bashke me kuzhine i ruajtur shume si ne foto. Cmimi 100

Frigorifer i vogel Gorenje cmimi 50.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim