Frigorifer

Shitet nga: ymri 30 Gsh 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin me defekt.Me shum informata kontaktoni ne numrin e telfonit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim