Frigorifer

Shitet nga: ymri 30 Gsh 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frigoriferin me defekt .Te intersuarit mund te kontaktojn ne numrin konktatus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim