Frigorifer

Shitet nga: Altin 01 Jan 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi 7muj I perdorur vetem ,ENDE e ka garancionin,arsye e shitjes esht se Po dua me marr vetem komplet me ftofje,kurse ky i imi esht edhe me ftofje edhe me ngrirje. Mundeni me ardh me pa Kur Të doni me garancion e jap. Qmimi I pa diskutushem,mos thirni per ma lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim