Frigorifer

Shitet nga: Endrit 21 Shk 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Ne Gjendje Te Rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim