Frigoriferi

Shitet nga: leon 13 Nën 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi i madh ne gjendje te mire kontakt ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim