Frigoriferin ne gjendje shum te mir

Shitet nga: kujtim 14 Sht 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes ket frigorifer ne gjendje shum te mir punon perfekt e kam ble vet te ri para 3 vitev e shes se po du nja ma te madh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim