Friz + frigorifer xhami 2M

Shitet nga: 049858957 23 Mar 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet vitrina posht eka frizin me ngri nalt eka frigorifer eshte ne gjendje te rregullt
2Metra i gat tel +37744938813. 049 858957 hej,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim