Friz mile tip i ri

Shitet nga: Valmir 22 Jan 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Friz mile tip i ri i pa pordoru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim