Frizi per akullore ,shporeti elektrik dhe i druve

Shitet nga: Besim 13 Pri 16:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Te gjitha paisjet jane ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim