Komore per ftohje-frigorifer

Shitet nga: Luli 13 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer-komore me dim. 430x550
Lartesia 240 cm
Temperatura -5 deri +5
Trashesia e panellit 7 cm
Dyshemeja inox
Prodhim Italian
Ne gjendje shume te mire
Mund te shihet qdo dite pune 8-18 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim