Servisi - blerimi - malli i ri nga data 12.01.2016

Shitet nga: Servisi blerimi-Siemens 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Bejme shitjen e paisjeve te anvisris me shumic dhe pakic dhe servisimin e tyre te gjitha paisjet qe blehen ne firmen tone kane garancion nga 3 muaj deri 1 vit. Posedojme: Frigorifer, Friz, Makina per larjen e rrobave, Makina per terje, Shporet elektrik montues dhe jo montues, Makin per larjen e eneve.. etj, te ketyre firmave te njohura: Bosch ,Siemen, Miele, Bauknecht, Privileg, Aeg, Hoover, Blomberg....etj. Adresa : Dyqani nr1 ne qender ne Ferizaj ne rrugen Zenel Hajdini dhe me pllacin ne rrugen Ferizaj - Prishtine (Muhovc). Firma jone ben edhe shitjen e pjeseve rezerve per makina te larjes, klimave etj Tel: 044/116-124 044/323-180 049/116-124 0290/330-207 Ju mirëpresim


per me shume na vizitoni ne faqen tone ne

Facebook: https://www.facebook.com/pages/Servisi-blerimi-Siemens/156685684346632?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim