Servisi blerimi -Modelet e reja vitrinav me xham..

Shitet nga: Servisi siemens blerimi 23 Krr 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer me xham me dy dyer dhe me tri dyer

Frigoriferi me dy dyer me dimensione : 70cm - 150cm , - 200 cm

Frigoriferi me tre dyer me dimencione : 70cm - 220c , - 200 cm

Frigorifer me kater dyer

Frigorifer Murale te Hapura etj etj

049 044 116 124 +viber
044 323 180 + viber
per me shume foto dhe llloje tjera na viziotni ne facebook :

https://www.facebook.com/pages/Servisi-blerimi-Siemens/156685684346632?ref=hl
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim