Shiten frigoriferat dhe raftar

Shitet nga: Muhamet 18 Gsh 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes 8 metra rafta urgjent nuk me duhen me dua ti shes qmimi volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim