Teknik E Bardhe ( Mall i ri ) Nga Gjermania

Shitet nga: Faton 24 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Me shumic dhe me pakic te gjitha te sapoardhur nga Gjermania .. Frigorifer , Enlares , Shpored etj ..
per me shum ejani tek ne ose kontaktoni ne numrin ton te telefonit

Kontaktoni tani sepse ka ardh malli i ri nga Gjermania ..

Keto foto jan te vjetra !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim