Teknik e bardh ( Mall i ri )

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Trim 24 Shk 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
teknike e bardhe me shumic edhe pakic ..
Ne ferizaj perball Autobelit
Te sapoardhura nga Gjermani .
Shpored , Enlares , Frigorifer , Friz , Lavatriqe, Furra etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim