Teknike e bardh (me shumic dhe pakic) Mall i ri

Shitet nga: Trim 24 Shk 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Enlares , Frigorifer , Friz , Lavatriqe , Shpored etj


Kontaktoni tani sepse ka ardh malli i ri nga Gjermania ..

Keto foto jan te vjetra !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim